Додати відгук

провулок Тараса Шевченка, 3 - (044) 270-65-05
вул. Григорія Сковороди, 5 - (044) 425-38-45
korporativ-small

Минулий рік згадаймо добрим словом

09.01.2017

korporativ3-small30 грудня, в останні дні 2016-го року, “Каффа” зібрала всіх, хто працював з нею в році, що минає, аби подякувати за сумлінну та чесну працю. Всім, хто обсмажує каву, варить ароматні напої, готує смачні десерти, а також створює настрій, красу і затишок у кав’ярнях.

Призи, веселі конкурси, теплі слова подяки від власників, подарунки та святковий настрій – для тих, хто кожного дня, рік за роком створює свято для вас, відвідувачів “Каффи”.

korporativ2-small

З Новим роком!

sert

Теплий лютий

16.02.2017

100 відсоків тепла і аромату

акція в “Каффі” на Майдані

На вулиці –  холодно та сніжно, а в нас – затишно і ароматно. До того ж, на кожного, хто завітає на чашечку кави до “Каффи” на Майдані та зробить check-in на Facebook, очікує сюрприз:  акційна пропозиція “Теплий лютий”. Даруємо сертифікат на 100 грн на наступні відвідини нашої кав’ярні, якщо ваш рахунок становитиме більше 100 грн.

Гарячої  та ароматної вам кави у лютому!

 

Наш персонал

Віддамо роботу в добрі руки

14.04.2016

Друзі! Бренд “Каффа” існує більше 20 років. Бренд зі сталими правилами, високими стандартами сервісу і колективом. Так, є люди, що працють у нас роками. Ми цінуємо їх так само, як вони цінують нашу компанію. Ми підтримуємо свій колектив, у нас існує гнучка система бонусів та соціальні льготи.

Але життя – це зміни.  Тому ми радо приймемо в свій колектив людей порядних і чемних, з добрим сердцем та лагідною вдачею. А якщо вам властиві  такі риси як бажання вчитися, охайність і працьовитість, повага до правил та стандартів компанії – ми впевнені, що ви затримаєтесь у нас надовго.

Blue_Mountain

Ямайка Blue Mountain: кава з Блакитних вершин

18.01.2017

Ямайка Blue Mountain – ексклюзивний та дуже дорогий сорт арабіки.

Ексклюзивний – тому що росте на порівняно невеличкий території, на висоті не нижче 1400 м над рівнем моря.

jam

Blue Mountain – найдовший гірський хребет Ямайки, з його вершин відкривається чудовий вид на сусідню Кубу.  Там, на східних схилах, серед заростей манго й папаї, росте найзнаменитіша кава світу, завжди огорнута вологим подихом синіх хмар. Blue-Mountains-Jamaica

Подейкують, саме тому зелені зерна Blue Mountain іноді набувають блакитного відтінку, а напій, зварений з  Ямайки Blue Mountain, Подробнее >

Відгуки

product1

Kofeman

I Love Kaffa!!!

Kaffa

«Каффа» — это бренд, который объединяет небольшую сеть киевских кофеен.

kaffa
переулок Тараса Шевченко, 3 (044) 270-65-05
ул. Григория Сковороды, 5 (044) 425-38-45